GRANATAPET DeliCATessen Pur Veal Mono - mokré krmivo pro kočky - 800g
Kód: DLKF4PKAM0065Detailní popis produktu
GRANATAPET DeliCATessen Pur Veal Mono - mokré krmivo pro kočky - 800g| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Hmotnost | 800 g |
| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Ochrana trávicího traktu, Správné trávení |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Plechovka |
| Řada | GRANATAPET DeliCATessen |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Další funkce | Alergie, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Telecí maso |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Hrubý popel | 2,1% |
| Obsah tuku | 7,3% |
| Bílkoviny | 10,8% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsažená vlhkost | 76% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4260165198684 |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Hmotnost: | 800 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Citlivý žaludek, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Ochrana trávicího traktu, Správné trávení |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Typ balení: | Plechovka |
| Řada: | GRANATAPET DeliCATessen |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Další funkce: | Alergie, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Hlavní příchuť: | Telecí maso |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Hrubý popel: | 2,1% |
| Obsah tuku: | 7,3% |
| Bílkoviny: | 10,8% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsažená vlhkost: | 76% |
