GOURMET Mon Petit Meat Mix Box - mokré krmivo pro kočky - 6 x 50 g
Kód: DLZPUIKDK0079Detailní popis produktu
GOURMET Mon Petit Meat Mix Box - mokré krmivo pro kočky - 6 x 50 g| Hmotnost | 6 x 50 g |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Příchuť krmiva | Hovězí, Telecí maso, Jehněčí |
| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Typ balení | Sáček |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso, Směs chutí |
| Další funkce | Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Typ mazlíčka | Kočka |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ne |
| Řada | GOURMET Mon Petit |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín D3, Vitamín A |
| Hrubá vláknina | 0,05% |
| Obsah tuku | 2,8% |
| Obsah zinku | 37 mg/kg |
| Obsah mědi | 2,5 mg/kg |
| Bílkoviny | 12% |
| Obsažená vlhkost | 81,5% |
| Hrubý popel | 1,6% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7613036620741 |
| Hmotnost: | 6 x 50 g |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Příchuť krmiva: | Hovězí, Telecí maso, Jehněčí |
| Bezlepkový: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Typ balení: | Sáček |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso, Směs chutí |
| Další funkce: | Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Typ mazlíčka: | Kočka |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ne |
| Řada: | GOURMET Mon Petit |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín D3, Vitamín A |
| Hrubá vláknina: | 0,05% |
| Obsah tuku: | 2,8% |
| Obsah zinku: | 37 mg/kg |
| Obsah mědi: | 2,5 mg/kg |
| Bílkoviny: | 12% |
| Obsažená vlhkost: | 81,5% |
| Hrubý popel: | 1,6% |
