FOLK Kitten Delicate turkey dish Mono - mokré krmivo pro kočky - 85g
Kód: DLKFLKKAM0001Detailní popis produktu
FOLK Kitten Delicate turkey dish Mono - mokré krmivo pro kočky - 85g| Další funkce | Alergie, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku, Období růstu, Přecitlivělost na potraviny |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Specifické potřeby zvířete | Období růstu, Snížení potravinové intolerance, Celkové zdraví, Ochrana svalové hmoty, Potravinová alergie, Alergický |
| Bez sóji | Ano |
| Hmotnost | 85 g |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Stáří zvířete | Junior |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Typ balení | Zásobník |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Varování | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Bílkoviny | 10,5% |
| Obsah tuku | 6,6% |
| Hrubý popel | 1,9% |
| Obsažená vlhkost | 80% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5906731522345 |
| Další funkce: | Alergie, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku, Období růstu, Přecitlivělost na potraviny |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Specifické potřeby zvířete: | Období růstu, Snížení potravinové intolerance, Celkové zdraví, Ochrana svalové hmoty, Potravinová alergie, Alergický |
| Bez sóji: | Ano |
| Hmotnost: | 85 g |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Typ balení: | Zásobník |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Varování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Bílkoviny: | 10,5% |
| Obsah tuku: | 6,6% |
| Hrubý popel: | 1,9% |
| Obsažená vlhkost: | 80% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
