FELIX Play Tubes Chicken, Liver - suché krmivo pro kočky - 50 g
Kód: DLZFEJKDK0037Detailní popis produktu
FELIX Play Tubes Chicken, Liver - suché krmivo pro kočky - 50 g| Typ zvířete | Kočka |
| Bezlepkový | Ne |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso, Kuřecí játra |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hmotnost | 50 g |
| Bez cukru | Ne |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Sáček |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ ošetření | Masitý |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Řada | PURINA Felix |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Hrubý popel | 8,5% |
| Obsah tuku | 19,5% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín E, Vitamín A, Vitamín D3 |
| Bílkoviny | 35% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7613036707381 |
| Typ zvířete: | Kočka |
| Bezlepkový: | Ne |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso, Kuřecí játra |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Hmotnost: | 50 g |
| Bez cukru: | Ne |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Typ balení: | Sáček |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ ošetření: | Masitý |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Řada: | PURINA Felix |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Varování: | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Hrubý popel: | 8,5% |
| Obsah tuku: | 19,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín E, Vitamín A, Vitamín D3 |
| Bílkoviny: | 35% |
