DOLINA NOTECI Piper Sterilised with tuna - mokré krmivo pro kočky - 400g
Kód: DLKDNTKAM0018Detailní popis produktu
DOLINA NOTECI Piper Sterilised with tuna - mokré krmivo pro kočky - 400g| Hmotnost | 400 g |
| Typ balení | Plechovka |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Sterilizace, Bez obilovin |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Sterilizované |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | DOLINA NOTECI Piper |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Obsažená vlhkost | 82% |
| Bílkoviny | 10% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Hrubý popel | 1,5% |
| Obsah tuku | 3,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902921306962 |
| Hmotnost: | 400 g |
| Typ balení: | Plechovka |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Sterilizace, Bez obilovin |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Sterilizované |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | DOLINA NOTECI Piper |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Obsažená vlhkost: | 82% |
| Bílkoviny: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Hrubý popel: | 1,5% |
| Obsah tuku: | 3,5% |
