CALIBRA Cat Life pouches Kitten Multipack Box - mokré krmivo pro kočky - 12x85g
Kód: DLKCIBKAM0005Detailní popis produktu
CALIBRA Cat Life pouches Kitten Multipack Box - mokré krmivo pro kočky - 12x85g| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Další funkce | Sterilizace, Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Nadváha, Bez lepku |
| Řada | CALIBRA Life |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Specifické potřeby zvířete | Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Po kastraci, Sterilizované, Sklon k nadváze |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 12 x 85 g |
| Typ balení | Sáček |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Bez cukru | Ano |
| Stáří zvířete | Junior |
| Forma dávkování | Pevný |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Obsah tuku | 5% |
| Hrubý popel | 2% |
| Bílkoviny | 10% |
| Obsažená vlhkost | 80% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8595706701006 |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Další funkce: | Sterilizace, Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Nadváha, Bez lepku |
| Řada: | CALIBRA Life |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Hlavní příchuť: | Směs chutí |
| Specifické potřeby zvířete: | Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Po kastraci, Sterilizované, Sklon k nadváze |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 12 x 85 g |
| Typ balení: | Sáček |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez cukru: | Ano |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Varování: | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Obsah tuku: | 5% |
| Hrubý popel: | 2% |
| Bílkoviny: | 10% |
| Obsažená vlhkost: | 80% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
