BOZITA Sterilised Turkey Chunks in jelly - mokré krmivo pro kočky - 85g
Kód: DLSBZTZWI0099Detailní popis produktu
BOZITA Sterilised Turkey Chunks in jelly - mokré krmivo pro kočky - 85g| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Další funkce | Sterilizace, Bez obilovin, Nadváha, Bez lepku |
| Bez cukru | Ano |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Sterilizované, Ne příliš aktivní, Po kastraci, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Hmotnost | 85 g |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bezlepkový | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Hrubý popel | 1,8% |
| Obsah tuku | 3,5% |
| Obsažená vlhkost | 82% |
| Hrubá vláknina | 1,4% |
| Bílkoviny | 8,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7300330036476 |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Další funkce: | Sterilizace, Bez obilovin, Nadváha, Bez lepku |
| Bez cukru: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze, Sterilizované, Ne příliš aktivní, Po kastraci, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Hmotnost: | 85 g |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Hrubý popel: | 1,8% |
| Obsah tuku: | 3,5% |
| Obsažená vlhkost: | 82% |
| Hrubá vláknina: | 1,4% |
| Bílkoviny: | 8,5% |
