BOZITA Mousse Reindeer - mokré krmivo pro kočky - 85g
Kód: DLSBZTZWI0095Detailní popis produktu
BOZITA Mousse Reindeer - mokré krmivo pro kočky - 85g| Hmotnost | 85 g |
| Specifické potřeby zvířete | Nesnášenlivost obilovin, Úzkostlivý, Podpora chuti k jídlu, Celkové zdraví, Ochrana svalové hmoty |
| Typ balení | Plechovka |
| Další funkce | Úzkostlivý, Budování svalů, Bez obilovin, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Sobi |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Řada | BOZITA Mousse |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Hrubý popel | 3% |
| Obsažená vlhkost | 77,5% |
| Obsah tuku | 6,5% |
| Bílkoviny | 10,5% |
| Hrubá vláknina | 0,1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7300330046147 |
| Hmotnost: | 85 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Nesnášenlivost obilovin, Úzkostlivý, Podpora chuti k jídlu, Celkové zdraví, Ochrana svalové hmoty |
| Typ balení: | Plechovka |
| Další funkce: | Úzkostlivý, Budování svalů, Bez obilovin, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Sobi |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Řada: | BOZITA Mousse |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Hrubý popel: | 3% |
| Obsažená vlhkost: | 77,5% |
| Obsah tuku: | 6,5% |
| Bílkoviny: | 10,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,1% |
