BOZITA Mousse Chicken - mokré krmivo pro kočky - 85g
Kód: DLSBZTZWI0097Detailní popis produktu
BOZITA Mousse Chicken - mokré krmivo pro kočky - 85g| Další funkce | Budování svalů, Bez obilovin, Úzkostlivý, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie | Pro kočky |
| Řada | BOZITA Mousse |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Hmotnost | 85 g |
| Specifické potřeby zvířete | Podpora chuti k jídlu, Ochrana svalové hmoty, Nesnášenlivost obilovin, Celkové zdraví, Úzkostlivý |
| Typ balení | Plechovka |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Hrubý popel | 3% |
| Obsah tuku | 6,5% |
| Obsažená vlhkost | 77,5% |
| Bílkoviny | 10,5% |
| Hrubá vláknina | 0,1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7300330046161 |
| Další funkce: | Budování svalů, Bez obilovin, Úzkostlivý, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Řada: | BOZITA Mousse |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Hmotnost: | 85 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Podpora chuti k jídlu, Ochrana svalové hmoty, Nesnášenlivost obilovin, Celkové zdraví, Úzkostlivý |
| Typ balení: | Plechovka |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Hrubý popel: | 3% |
| Obsah tuku: | 6,5% |
| Obsažená vlhkost: | 77,5% |
| Bílkoviny: | 10,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,1% |
