BALTICA Smaki regionów Kitten Veal with turkey - mokré krmivo pro kočky - 185g
Kód: DLKBA5KAM0010Detailní popis produktu
BALTICA Smaki regionów Kitten Veal with turkey - mokré krmivo pro kočky - 185g| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Bez lepku, Alergie, Období růstu |
| Stáří zvířete | Junior |
| Hlavní příchuť | Telecí maso |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete | Silná imunita, Kůže a srst, Ochrana trávicího traktu, Potravinová alergie, Alergický, Období růstu, Silné a zdravé kosti |
| Hmotnost | 185 g |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Typ balení | Plechovka |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Obsah tuku | 6,6% |
| Hrubý popel | 3,2% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsažená vlhkost | 74% |
| Bílkoviny | 13% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905996521872 |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Bez lepku, Alergie, Období růstu |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Hlavní příchuť: | Telecí maso |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete: | Silná imunita, Kůže a srst, Ochrana trávicího traktu, Potravinová alergie, Alergický, Období růstu, Silné a zdravé kosti |
| Hmotnost: | 185 g |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Typ balení: | Plechovka |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Obsah tuku: | 6,6% |
| Hrubý popel: | 3,2% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsažená vlhkost: | 74% |
| Bílkoviny: | 13% |
