BALTICA Smaki regionów Chicken with turkey - mokré krmivo pro kočky - 185g
Kód: DLKBA5KAM0017Detailní popis produktu
BALTICA Smaki regionów Chicken with turkey - mokré krmivo pro kočky - 185g| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Typ balení | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnost | 185 g |
| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Sterilizované, Ochrana svalové hmoty, Alergický, Po kastraci |
| Další funkce | Sterilizace, Alergie, Vlasy a kůže, Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Podpora trávení, Bez lepku |
| Kategorie | Pro kočky |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsažená vlhkost | 74,4 % |
| Bílkoviny | 11,8% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsah tuku | 6,9% |
| Hrubý popel | 2,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905996521964 |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Typ balení: | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnost: | 185 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Citlivý žaludek, Sterilizované, Ochrana svalové hmoty, Alergický, Po kastraci |
| Další funkce: | Sterilizace, Alergie, Vlasy a kůže, Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Podpora trávení, Bez lepku |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Varování: | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsažená vlhkost: | 74,4 % |
| Bílkoviny: | 11,8% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsah tuku: | 6,9% |
| Hrubý popel: | 2,5% |
