ANIMONDA Integra Protect Urinary Struvit s kuřetem - mokré krmivo pro kočky - 85 g
Kód: DLKANMKAM0050Detailní popis produktu
ANIMONDA Integra Protect Urinary Struvit s kuřetem - mokré krmivo pro kočky - 85 g| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Struvitové kameny, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Řada | ANIMONDA Integra Protect |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence tvorby struvitových kamenů, Ochrana před tvorbou struvitových a kalcium oxalátových kamenů, Rozpouštění struvitových kamenů |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 85 g |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah tuku | 6% |
| Bílkoviny | 7,5% |
| Hrubý popel | 1,5% |
| Obsažená vlhkost | 80% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4017721866309 |
| Bezlepkový: | Ano |
| Další funkce: | Struvitové kameny, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Řada: | ANIMONDA Integra Protect |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Specifické potřeby zvířete: | Prevence tvorby struvitových kamenů, Ochrana před tvorbou struvitových a kalcium oxalátových kamenů, Rozpouštění struvitových kamenů |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 85 g |
| Varování: | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah tuku: | 6% |
| Bílkoviny: | 7,5% |
| Hrubý popel: | 1,5% |
| Obsažená vlhkost: | 80% |
