3COTY 41. Turkey and chicken for kittens - mokré krmivo pro kočky - 180g
Kód: DLK3CTKAM0051Detailní popis produktu
3COTY 41. Turkey and chicken for kittens - mokré krmivo pro kočky - 180g| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Junior |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Bez sóji | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Období růstu, Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Bez lepku, Alergie |
| Kategorie | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Hmotnost | 180 g |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie, Období růstu |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Plechovka |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsah tuku | 9% |
| Hrubá vláknina | 2,4% |
| Obsažená vlhkost | 68,1% |
| Bílkoviny | 19% |
| Hrubý popel | 0,8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5901785316346 |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez sóji: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Období růstu, Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Bez lepku, Alergie |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Hmotnost: | 180 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický, Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie, Období růstu |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Plechovka |
| Varování: | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsah tuku: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 2,4% |
| Obsažená vlhkost: | 68,1% |
| Bílkoviny: | 19% |
| Hrubý popel: | 0,8% |
