3COTY 04 Turkey Mono - mokré krmivo pro kočky - 180g
Kód: DLK3CTKAM0035Detailní popis produktu
3COTY 04 Turkey Mono - mokré krmivo pro kočky - 180g| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Alergický, Snížení potravinové intolerance |
| Bezlepkový | Ano |
| Hmotnost | 180 g |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Plechovka |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Další funkce | Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Monobílkoviny, Podpora trávení |
| Kategorie | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Hrubý popel | 0,9% |
| Hrubá vláknina | 2,4% |
| Bílkoviny | 16% |
| Obsažená vlhkost | 70,2% |
| Obsah tuku | 10% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5901785315851 |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Alergický, Snížení potravinové intolerance |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hmotnost: | 180 g |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Plechovka |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Další funkce: | Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Monobílkoviny, Podpora trávení |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Hrubý popel: | 0,9% |
| Hrubá vláknina: | 2,4% |
| Bílkoviny: | 16% |
| Obsažená vlhkost: | 70,2% |
| Obsah tuku: | 10% |
