OASY One Protein Adult Small/Mini Mono Duck - vlhké krmivo pro psy - 200g
Kód: DLPOASKAM0008Detailní popis produktu
OASY One Protein Adult Small/Mini Mono Duck - vlhké krmivo pro psy - 200g| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Potravinová alergie, Nesnášenlivost obilovin, Silná imunita, Celkové zdraví, Kůže a srst, Pro eliminační diety, Alergický, Snížení potravinové intolerance, Citlivý žaludek |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Plechovka |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost | 200 g |
| Bezlepkový | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Řada | OASY One Protein |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Další funkce | Alergie, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Budování svalů, Bez lepku, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Celkový zdravotní stav |
| Hlavní příchuť | Kachna |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Varování | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Hrubý popel | 3% |
| Obsah tuku | 6% |
| Obsažená vlhkost | 81% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Bílkoviny | 8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8054329511978 |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Potravinová alergie, Nesnášenlivost obilovin, Silná imunita, Celkové zdraví, Kůže a srst, Pro eliminační diety, Alergický, Snížení potravinové intolerance, Citlivý žaludek |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Typ balení: | Plechovka |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost: | 200 g |
| Bezlepkový: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Řada: | OASY One Protein |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Další funkce: | Alergie, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Budování svalů, Bez lepku, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Celkový zdravotní stav |
| Hlavní příchuť: | Kachna |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Varování: | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Hrubý popel: | 3% |
| Obsah tuku: | 6% |
| Obsažená vlhkost: | 81% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Bílkoviny: | 8% |
