OASY One Protein Adult Medium/Large Salmon - vlhké krmivo pro psy - 400g
Kód: DLPOASKAM0011Detailní popis produktu
OASY One Protein Adult Medium/Large Salmon - vlhké krmivo pro psy - 400g| Další funkce | Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Podpora trávení, Monobílkoviny, Budování svalů, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | OASY One Protein |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Bezlepkový | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Typ balení | Plechovka |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Citlivý žaludek, Ochrana svalové hmoty, Silná imunita, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Ochrana trávicího traktu, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance, Pro eliminační diety, Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Alergický |
| Psí plemeno | Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých psů |
| Hmotnost | 400 g |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Bílkoviny | 8,5% |
| Obsažená vlhkost | 80% |
| Hrubý popel | 3% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah tuku | 6,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8053017342344 |
| Další funkce: | Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Podpora trávení, Monobílkoviny, Budování svalů, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | OASY One Protein |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Losos |
| Bezlepkový: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Typ balení: | Plechovka |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst, Citlivý žaludek, Ochrana svalové hmoty, Silná imunita, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Ochrana trávicího traktu, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance, Pro eliminační diety, Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Alergický |
| Psí plemeno: | Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých psů |
| Hmotnost: | 400 g |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Bílkoviny: | 8,5% |
| Obsažená vlhkost: | 80% |
| Hrubý popel: | 3% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah tuku: | 6,5% |
