FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - mokré krmivo pro psy - 140 g
Kód: DLPFRMKAM0004Detailní popis produktu
FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - mokré krmivo pro psy - 140 g| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Typ balení | Plechovka |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Další funkce | Bez obilovin, Těhotenství a kojení, Období růstu, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Fáze života zvířete | Štěně |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí, Junior |
| Bezlepkový | Ano |
| Příchuť krmiva | Borůvka, Jehněčí, Dýně |
| Typ zvířete | Pes |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Řada | FARMINA N&D Pumpkin |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Psí plemeno | Všechna plemena miniaturních psů |
| Hmotnost | 140 g |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malý (5-10 kilogramů) |
| Plemeno domácího zvířete | Maltézský psík |
| Varování | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Obsažená vlhkost | 75% |
| Obsah tuku | 6% |
| Hrubý popel | 2,8% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Bílkoviny | 12% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8606014102307 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Typ balení: | Plechovka |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Laktóza zdarma: | Ano |
| Další funkce: | Bez obilovin, Těhotenství a kojení, Období růstu, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Fáze života zvířete: | Štěně |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí, Junior |
| Bezlepkový: | Ano |
| Příchuť krmiva: | Borůvka, Jehněčí, Dýně |
| Typ zvířete: | Pes |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Řada: | FARMINA N&D Pumpkin |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Psí plemeno: | Všechna plemena miniaturních psů |
| Hmotnost: | 140 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malý (5-10 kilogramů) |
| Plemeno domácího zvířete: | Maltézský psík |
| Varování: | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Obsažená vlhkost: | 75% |
| Obsah tuku: | 6% |
| Hrubý popel: | 2,8% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Bílkoviny: | 12% |
