Logitech BRIO 4K webkamera 13 MP 4096 x 2160 px USB Černá
Kód: PERLOGKAM0031Detailní popis produktu
Logitech BRIO 4K webkamera 13 MP 4096 x 2160 px USB Černá| Způsob uchycení | Klip/stojánek |
| Materiál čoček | Sklo |
| Napájení z USB | Ano |
| Rozhraní | USB |
| Barva | Černá |
| Šířka | 102 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hmotnost | 85 g |
| Hloubka | 26,5 mm |
| Šířka balení | 71 mm |
| Výška balení | 134 mm |
| Hloubka balení | 139 mm |
| Hmotnost včetně balení | 300 g |
| Množství | 1 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Zobrazovací formát | 2160p, 1080p, 720p |
| Digitální zoom | 5x |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 4096x2160@30fps, 1280x720@90fps, 1920x1080@60fps |
| Automatické ostření | Ano |
| Nastavení ohniska | Auto |
| Zoom | Ano |
| Diagonální zorné pole | 90° |
| Počet megapixelů | 13 MP |
| Maximální rozlišení videa | 4096 x 2160 px |
| Typ HD kamery | 4K Ultra HD |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 90 fps |
| Návod na použití | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ A |
| Upevnění pro LCD | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Rozsah snímání mikrofonu | 1,2 m |
| Typ směrového mikrofonu | Všesměrový |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Osvědčení o udržitelnosti | Forest Stewardship Council (FSC) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Webcams |
|---|---|
| EAN: | 5099206129962 |
| Způsob uchycení: | Klip/stojánek |
| Materiál čoček: | Sklo |
| Napájení z USB: | Ano |
| Rozhraní: | USB |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 102 mm |
| Výška: | 27 mm |
| Hmotnost: | 85 g |
| Hloubka: | 26,5 mm |
| Šířka balení: | 71 mm |
| Výška balení: | 134 mm |
| Hloubka balení: | 139 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 300 g |
| Množství: | 1 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Zobrazovací formát: | 2160p, 1080p, 720p |
| Digitální zoom: | 5x |
| Rozlišení při rychlém záznamu: | 4096x2160@30fps, 1280x720@90fps, 1920x1080@60fps |
| Automatické ostření: | Ano |
| Nastavení ohniska: | Auto |
| Zoom: | Ano |
| Diagonální zorné pole: | 90° |
| Počet megapixelů: | 13 MP |
| Maximální rozlišení videa: | 4096 x 2160 px |
| Typ HD kamery: | 4K Ultra HD |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu: | 90 fps |
| Návod na použití: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB typ C na USB typ A |
| Upevnění pro LCD: | Ano |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Rozsah snímání mikrofonu: | 1,2 m |
| Typ směrového mikrofonu: | Všesměrový |
| Počet mikrofonů: | 2 |
| Osvědčení o udržitelnosti: | Forest Stewardship Council (FSC) |
