Hygo Protect - absorpční podložka
Kód: SYPPDSPPN0001Detailní popis produktu
Hygo Protect - absorpční podložka| Počet pater | 5 |
| Voděodolný | Ano |
| Materiál | Polyethersulfon (PES), Polyester, Polyuretan |
| Neprodyšný | Ano |
| Lze prát v pračce | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Barva | Modrá |
| Opakovaně použitelné | Ano |
| Hloubka | 920 mm |
| Šířka | 840 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Waterproof pads and sheets |
|---|---|
| EAN: | 4250629309886 |
| Počet pater: | 5 |
| Voděodolný: | Ano |
| Materiál: | Polyethersulfon (PES), Polyester, Polyuretan |
| Neprodyšný: | Ano |
| Lze prát v pračce: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Barva: | Modrá |
| Opakovaně použitelné: | Ano |
| Hloubka: | 920 mm |
| Šířka: | 840 mm |
