Logitech Rally Bar videokonferenční systém Připojení na síť Ethernet Videokonferenční systém pro skupiny
Kód: VKOLOGVKO0014Detailní popis produktu
Logitech Rally Bar videokonferenční systém Připojení na síť Ethernet Videokonferenční systém pro skupiny| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Podporované síťové protokoly | IPv4, IPv6 |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | 128-bit AES |
| Telepresence | Ne |
| Typ zdroje | AC |
| Typ konektoru | Typ C |
| Typ baterie | Lithium |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Počet baterií | 1 |
| Kapacita baterie | 220 mAh, 0,675 Wh |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 19 V |
| Proud | 4,754 A |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Redukce šumu | Ano |
| Výstupní úroveň | 92/99 dB |
| Rozsah snímání mikrofonu | 4,5 m |
| Impedance výstupu line-out | 4 ohm |
| RMS výkon | 8 W |
| Výstupní napětí Celkové harmonické zkreslení (THD) | 2% |
| Beamforming zvuku | Ano |
| Odstranění ozvěny z hlasové komunikace | Ano |
| Vzorkovací frekvence | 0 - 48 kHz |
| Výška | 164 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Hmotnost | 7,08 kg |
| Šířka | 910 mm |
| Šířka balení | 207 mm, 300 mm |
| Hloubka balení | 989 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,3 kg |
| Výška balení | 218 mm, 160 mm |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet vstupních HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Konektor USB | USB Typ-A, USB typu C |
| Napájecí konektor | Ano |
| Počet výstupních HDMI portů | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Typ produktu | Videokonferenční systém pro skupiny |
| Rozsah otáčení | -25 - 25° |
| Úhel náklonu | -15 - 15° |
| PTZ ovládání | Ano |
| Barva | Grafit |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Tepelné vyzařování | 64 BTU/h |
| Vertikální zorné pole | 52,2° |
| Optický zoom | 5x |
| Zoom | Ano |
| Digitální zoom | 3x |
| Horizontální zorné pole | 82,1° |
| Rozhraní dálkového ovládání | Bluetooth |
| Diagonální zorné pole | 90° |
| Dodávané kabely | DC, USB typ A na USB typ C, AC, HDMI |
| Délka napájecího kabelu | 2,5 m |
| Stručný návod | Ano |
| Baterie | Ano |
| AC adaptér | Ano |
| Délka HDMI kabelu | 2 m |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Obsah balení | Rally Bar Zdroj napájení Napájecí kabel střídavého proudu Kabel HDMI Kabel USB Dálkový ovladač Krytky objektivu pro hlavní kameru a inteligentní hledáček Uživatelská dokumentace |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Váha hlavního obalu | 4,73 kg |
| Délka vnějšího kartonu | 330 mm |
| Zobrazovací formát | 2160p, 1440p, 720p, 576p, 900p |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Citlivost mikrofonu | -36 dB |
| Počet mikrofonů | 6 |
| Typ směrového mikrofonu | Všesměrový |
| Hladina akustického tlaku (max) | 90 dB |
| Frekvence mikrofonu | 90 - 16000 Hz |
| Porty Ethernet LAN (RJ-45) modulu rozhraní | 1 |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Videoconferencing |
|---|---|
| EAN: | 5099206089327 |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Podporované síťové protokoly: | IPv4, IPv6 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Šifrování/zabezpečení: | 128-bit AES |
| Telepresence: | Ne |
| Typ zdroje: | AC |
| Typ konektoru: | Typ C |
| Typ baterie: | Lithium |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Počet baterií: | 1 |
| Kapacita baterie: | 220 mAh, 0,675 Wh |
| Stejnosměrné vstupní napětí: | 19 V |
| Proud: | 4,754 A |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Redukce šumu: | Ano |
| Výstupní úroveň: | 92/99 dB |
| Rozsah snímání mikrofonu: | 4,5 m |
| Impedance výstupu line-out: | 4 ohm |
| RMS výkon: | 8 W |
| Výstupní napětí Celkové harmonické zkreslení (THD): | 2% |
| Beamforming zvuku: | Ano |
| Odstranění ozvěny z hlasové komunikace: | Ano |
| Vzorkovací frekvence: | 0 - 48 kHz |
| Výška: | 164 mm |
| Hloubka: | 160 mm |
| Hmotnost: | 7,08 kg |
| Šířka: | 910 mm |
| Šířka balení: | 207 mm, 300 mm |
| Hloubka balení: | 989 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 9,3 kg |
| Výška balení: | 218 mm, 160 mm |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Počet vstupních HDMI portů: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 3 |
| Konektor USB: | USB Typ-A, USB typu C |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Počet výstupních HDMI portů: | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ano |
| Typ produktu: | Videokonferenční systém pro skupiny |
| Rozsah otáčení: | -25 - 25° |
| Úhel náklonu: | -15 - 15° |
| PTZ ovládání: | Ano |
| Barva: | Grafit |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Tepelné vyzařování: | 64 BTU/h |
| Vertikální zorné pole: | 52,2° |
| Optický zoom: | 5x |
| Zoom: | Ano |
| Digitální zoom: | 3x |
| Horizontální zorné pole: | 82,1° |
| Rozhraní dálkového ovládání: | Bluetooth |
| Diagonální zorné pole: | 90° |
| Dodávané kabely: | DC, USB typ A na USB typ C, AC, HDMI |
| Délka napájecího kabelu: | 2,5 m |
| Stručný návod: | Ano |
| Baterie: | Ano |
| AC adaptér: | Ano |
| Délka HDMI kabelu: | 2 m |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Obsah balení: | Rally Bar Zdroj napájení Napájecí kabel střídavého proudu Kabel HDMI Kabel USB Dálkový ovladač Krytky objektivu pro hlavní kameru a inteligentní hledáček Uživatelská dokumentace |
| Kód harmonizovaného systému: | 85176990 |
| Váha hlavního obalu: | 4,73 kg |
| Délka vnějšího kartonu: | 330 mm |
| Zobrazovací formát: | 2160p, 1440p, 720p, 576p, 900p |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu: | 30 fps |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Citlivost mikrofonu: | -36 dB |
| Počet mikrofonů: | 6 |
| Typ směrového mikrofonu: | Všesměrový |
| Hladina akustického tlaku (max): | 90 dB |
| Frekvence mikrofonu: | 90 - 16000 Hz |
| Porty Ethernet LAN (RJ-45) modulu rozhraní: | 1 |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
