IP KAMERA EZVIZ H7C 2K+ (4MP+4MP)
Kód: CIPEZVKAM0078Detailní popis produktu
IP KAMERA EZVIZ H7C 2K+ (4MP+4MP)| Síťové standardy | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Bluetooth | Ne |
| Typ rozhraní Ethernetu | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Šířka pásma | 20 MHz |
| Zabezpečení bezdrátového přenosu | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 512 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Slot čtečky paměťových karet | 1 |
| Typ zdroje | DC |
| Maximální spotřeba energie | 8 W |
| Výstup, stejnosměrný proud ve voltech | 5 |
| Výstup, stejnosměrný proud v ampérech | 2 A |
| Způsob uchycení | Strop/stůl |
| Barva | Bílá |
| Formát | Kuželovitý |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Obousměrná komunikace | Ano |
| Vestavěný reproduktor | Ano |
| Šířka balení | 105 mm |
| Hloubka balení | 105 mm |
| Šířka | 88 mm |
| Výška balení | 200 mm |
| Hloubka | 88 mm |
| Výška | 131,5 mm |
| Hmotnost | 270 g |
| Hmotnost obalu | 499 g |
| Video detekce pohybu | Ano |
| Zjištění osob | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Model | Bezpečnostní IP kamera |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Režim den/noc | Ano |
| Široký dynamický rozsah | DWDR |
| Certifikace | CE / UKCA / WEEE / RoHS / REACH / UL |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -10 - 45 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 95% |
| Vodorovný pozorovací úhel | 92° |
| Úhlopříčný pozorovací úhel | 60° |
| Svislý porozovací úhel | 50° |
| Horizontální úhel natočení | 0 - 360° |
| Vertikální úhel natočení | 0 - 65° |
| Zorný úhel objektivu, vertikální | 28° |
| Zorný úhel, horizontální (panoramatická kamera) | 51° |
| Zorný úhel objektivu, úhlopříčka | 108° |
| AC adaptér | Ano |
| Počet kamer | 1 |
| Včetně šroubů | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Pevná ohnisková vzdálenost | 2,8 mm |
| Maximální clona | 1,6 |
| Počet čoček | 2 |
| Pevná ohnisková vzdálenost (panoramatická kamera) | 6 mm |
| Ovládání chytrým telefonem | Ano |
| Maximální rozlišení | 2560 x 1440 px |
| Obnovovací frekvence | 15 fps, 30 fps |
| Kompresní formáty videa | H.265, H.264 |
| Technologie redukce šumu | 3D redukce šumu |
| Streamování videa | Ano |
| Redukce šumu | Ano |
| Progresivní skenování | Ano |
| Počet senzorů | 1 |
| Typ snímače | CMOS |
| Velikost optického senzoru | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Typ LED | IR |
| Vzdálenost nočního vidění | 10 m |
| Noční vidění | Ano |
| Varování | Vyhněte se přímému kontaktu s vodou, aby nedošlo k elektrickému poškození., Ujistěte se, že je výrobek řádně nainstalován a zajištěn, aby nedošlo k mechanickému poškození., Výrobek obsahuje elektronické součástky, nevhazujte je do běžného odpadu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 6941545632063 |
| Síťové standardy: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Bluetooth: | Ne |
| Typ rozhraní Ethernetu: | Fast Ethernet |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Šířka pásma: | 20 MHz |
| Zabezpečení bezdrátového přenosu: | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Wi-fi pásmo: | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě: | 512 GB |
| Kompatibilní paměťové karty: | MicroSD (TransFlash) |
| Slot čtečky paměťových karet: | 1 |
| Typ zdroje: | DC |
| Maximální spotřeba energie: | 8 W |
| Výstup, stejnosměrný proud ve voltech: | 5 |
| Výstup, stejnosměrný proud v ampérech: | 2 A |
| Způsob uchycení: | Strop/stůl |
| Barva: | Bílá |
| Formát: | Kuželovitý |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Obousměrná komunikace: | Ano |
| Vestavěný reproduktor: | Ano |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Hloubka balení: | 105 mm |
| Šířka: | 88 mm |
| Výška balení: | 200 mm |
| Hloubka: | 88 mm |
| Výška: | 131,5 mm |
| Hmotnost: | 270 g |
| Hmotnost obalu: | 499 g |
| Video detekce pohybu: | Ano |
| Zjištění osob: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Model: | Bezpečnostní IP kamera |
| Umístění / poloha: | Vnitřní |
| Technologie propojení: | Kabelový a bezdrátový |
| Režim den/noc: | Ano |
| Široký dynamický rozsah: | DWDR |
| Certifikace: | CE / UKCA / WEEE / RoHS / REACH / UL |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -10 - 45 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 0 - 95% |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 92° |
| Úhlopříčný pozorovací úhel: | 60° |
| Svislý porozovací úhel: | 50° |
| Horizontální úhel natočení: | 0 - 360° |
| Vertikální úhel natočení: | 0 - 65° |
| Zorný úhel objektivu, vertikální: | 28° |
| Zorný úhel, horizontální (panoramatická kamera): | 51° |
| Zorný úhel objektivu, úhlopříčka: | 108° |
| AC adaptér: | Ano |
| Počet kamer: | 1 |
| Včetně šroubů: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Pevná ohnisková vzdálenost: | 2,8 mm |
| Maximální clona: | 1,6 |
| Počet čoček: | 2 |
| Pevná ohnisková vzdálenost (panoramatická kamera): | 6 mm |
| Ovládání chytrým telefonem: | Ano |
| Maximální rozlišení: | 2560 x 1440 px |
| Obnovovací frekvence: | 15 fps, 30 fps |
| Kompresní formáty videa: | H.265, H.264 |
| Technologie redukce šumu: | 3D redukce šumu |
| Streamování videa: | Ano |
| Redukce šumu: | Ano |
| Progresivní skenování: | Ano |
| Počet senzorů: | 1 |
| Typ snímače: | CMOS |
| Velikost optického senzoru: | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Typ LED: | IR |
| Vzdálenost nočního vidění: | 10 m |
| Noční vidění: | Ano |
| Varování: | Vyhněte se přímému kontaktu s vodou, aby nedošlo k elektrickému poškození., Ujistěte se, že je výrobek řádně nainstalován a zajištěn, aby nedošlo k mechanickému poškození., Výrobek obsahuje elektronické součástky, nevhazujte je do běžného odpadu. |
