Imou Titan Pro Kupole Bezpečnostní IP kamera Vnitřní a venkovní 3200 x 1800 px Zeď
Kód: CIPIMOKAM0073Detailní popis produktu
Imou Titan Pro Kupole Bezpečnostní IP kamera Vnitřní a venkovní 3200 x 1800 px Zeď| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ano |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Vestavěný pevný disk | Ne |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 512 GB |
| Výstup, stejnosměrný proud v ampérech | 1 A |
| Výstup, stejnosměrný proud ve voltech | 12 |
| Typ zdroje | DC, PoE |
| Maximální spotřeba energie | 12 W |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Formát | Kupole |
| Základní materiál | Plast |
| Barva | Bílá, Černá |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zvukový systém | 2-way |
| Výška | 238,2 mm |
| Hmotnost | 723,6 g |
| Hloubka | 182,3 mm |
| Šířka | 147,7 mm |
| Funkce systému Intelligent Video Surveillance (IVS) | Detekce člověka, Detekce vozidla |
| Pohybový senzor | Ano |
| Zabudovaná siréna | Ano |
| Úroveň hluku sirény | 125 dB |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Model | Bezpečnostní IP kamera |
| Umístění / poloha | Vnitřní a venkovní |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -30 - 60 °C |
| Rozsah otáčení | 0 - 340° |
| Úhel náklonu | 0 - 90° |
| Zorný úhel objektivu, úhlopříčka | 107° |
| Zorný úhel objektivu, vertikální | 47° |
| Zorný úhel objektivu, horizontální | 89° |
| Počet kamer | 1 |
| Digitální zoom | 8x |
| Pevná ohnisková vzdálenost | 3,6 mm |
| Maximální clona | 1 |
| Pevné ostření | Ano |
| Zoom | Ano |
| Tlačítko reset | Ano |
| Maximální rozlišení | 3200 x 1800 px |
| Celkový počet megapixelů | 6 MP |
| Kompresní formáty videa | H.265, H.264 |
| Obnovovací frekvence | 20 fps |
| Typ snímače | CMOS |
| Velikost optického senzoru | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Vzdálenost nočního vidění | 30 m |
| Noční vidění | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 6937479640922 |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Integrovaná čtečka karet: | Ano |
| Vestavěný pevný disk: | Ne |
| Kompatibilní paměťové karty: | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě: | 512 GB |
| Výstup, stejnosměrný proud v ampérech: | 1 A |
| Výstup, stejnosměrný proud ve voltech: | 12 |
| Typ zdroje: | DC, PoE |
| Maximální spotřeba energie: | 12 W |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Formát: | Kupole |
| Základní materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Zvukový systém: | 2-way |
| Výška: | 238,2 mm |
| Hmotnost: | 723,6 g |
| Hloubka: | 182,3 mm |
| Šířka: | 147,7 mm |
| Funkce systému Intelligent Video Surveillance (IVS): | Detekce člověka, Detekce vozidla |
| Pohybový senzor: | Ano |
| Zabudovaná siréna: | Ano |
| Úroveň hluku sirény: | 125 dB |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Model: | Bezpečnostní IP kamera |
| Umístění / poloha: | Vnitřní a venkovní |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 0 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -30 - 60 °C |
| Rozsah otáčení: | 0 - 340° |
| Úhel náklonu: | 0 - 90° |
| Zorný úhel objektivu, úhlopříčka: | 107° |
| Zorný úhel objektivu, vertikální: | 47° |
| Zorný úhel objektivu, horizontální: | 89° |
| Počet kamer: | 1 |
| Digitální zoom: | 8x |
| Pevná ohnisková vzdálenost: | 3,6 mm |
| Maximální clona: | 1 |
| Pevné ostření: | Ano |
| Zoom: | Ano |
| Tlačítko reset: | Ano |
| Maximální rozlišení: | 3200 x 1800 px |
| Celkový počet megapixelů: | 6 MP |
| Kompresní formáty videa: | H.265, H.264 |
| Obnovovací frekvence: | 20 fps |
| Typ snímače: | CMOS |
| Velikost optického senzoru: | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Vzdálenost nočního vidění: | 30 m |
| Noční vidění: | Ano |
