Dahua Technology IPC-HFW1839TC-A-IL - IP bezpečnostní kamera (vnitřní/venkovní)
Kód: CIPDAUKAM0944Detailní popis produktu
Dahua Technology IPC-HFW1839TC-A-IL - IP bezpečnostní kamera (vnitřní/venkovní)| Bluetooth | Ne |
| Podporované síťové protokoly | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; P2P |
| Počet uživatelů | 6 uživatel/ů |
| Typ rozhraní Ethernetu | Fast Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Síťové standardy | IEEE 802.3af |
| Wi-Fi | Ne |
| Kapacita paměti RAM | 256 MB |
| Vestavěný pevný disk | Ne |
| Kapacita paměti ROM | 128 MB |
| Maximální spotřeba energie | 4,5 W |
| Typ zdroje | DC, PoE |
| Výstup, stejnosměrný proud ve voltech | 12 |
| Spotřeba energie (PoE (Power over Ethernet)) | 5,8 W |
| Spotřeba elektrické energie | 2,5 W |
| Formát | Kulka (tvar) |
| Způsob uchycení | Strop/zeď/tyč |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP67 |
| Základní materiál | Kov |
| Barva | Bílá |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zvukové kodeky | PCM, G.711Mu, G.726, G.711a |
| Odstup signálu od šumu | 56 dB |
| Šířka | 70 mm |
| Hloubka | 173,3 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hmotnost | 460 g |
| Podporované mobilní operační systémy | iOS, Android |
| Hmotnost včetně balení | 570 g |
| Video detekce pohybu | Ano |
| Zrcadlo | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Široký dynamický rozsah | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Umístění / poloha | Vnitřní a venkovní |
| Model | Bezpečnostní IP kamera |
| Režim den/noc | Ano |
| Certifikace | CE-LVD: EN62368-1; CE-EMC: 2014/30/EU |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -40 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 60 °C |
| Úhel rotace | 360° |
| Vyvážení bílé | Regional custom, Venkovní, Manuální, Auto, Street lamp, Přírodní |
| Minimální osvětlení | 0,0008 lx |
| Úhel náklonu | 0 - 90° |
| Rozsah otáčení | 0 - 360° |
| Rychlost závěrky | 1/3 - 1/100000 s |
| Typ spouště fotoaparátu | Elektronický |
| Počet maskovacích ploch pro ochranu soukromí | 4 |
| Počet kamer | 1 |
| Počet čoček | 1 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Ovládací software | Smart PSS Lite; DSS; DMSS; DoLynk Care |
| Kompresní formáty videa | H.264H, H.265, H.264, M-JPEG, H.264+, H.264B, H.265+ |
| Smart IR | Ano |
| Maximální rozlišení | 3840 x 2160 px |
| Podporované grafické rozlišení | 704 x 576, 2048 x 1536 (QXGA), 1280 x 960, 2304 x 1296, 3072 x 2048, 640 x 480 (VGA), 2688 x 1520, 3840 x 2160, 2880 x 1620, 3072 x 1728, 352 x 240, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 352 x 288, 704 x 480 |
| Kompenzace protisvětla | Ano |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Ano |
| Redukce šumu | Ano |
| Technologie redukce šumu | 3D redukce šumu |
| Kompenzace HLC (Highlight Compensation) | Ano |
| Ovládání datového toku | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Celkový počet megapixelů | 8 MP |
| Obnovovací frekvence | 30 fps |
| Typ ovládání zisku | Automatický/manuální |
| Kódování oblasti zájmu (ROI) | Ano |
| Přenosová rychlost | H.264: 32 kbps–8192 kbps; H.265: 12 kbps–8192 kbps |
| Streamování videa | Ano |
| Progresivní skenování | Ano |
| Typ snímače | CMOS |
| Velikost optického senzoru | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Vzdálenost nočního vidění | 30 m |
| Počet osvětlovacích LED | 1 |
| Noční vidění | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 6939554930690 |
| Bluetooth: | Ne |
| Podporované síťové protokoly: | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; P2P |
| Počet uživatelů: | 6 uživatel/ů |
| Typ rozhraní Ethernetu: | Fast Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Síťové standardy: | IEEE 802.3af |
| Wi-Fi: | Ne |
| Kapacita paměti RAM: | 256 MB |
| Vestavěný pevný disk: | Ne |
| Kapacita paměti ROM: | 128 MB |
| Maximální spotřeba energie: | 4,5 W |
| Typ zdroje: | DC, PoE |
| Výstup, stejnosměrný proud ve voltech: | 12 |
| Spotřeba energie (PoE (Power over Ethernet)): | 5,8 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 2,5 W |
| Formát: | Kulka (tvar) |
| Způsob uchycení: | Strop/zeď/tyč |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP67 |
| Základní materiál: | Kov |
| Barva: | Bílá |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Zvukové kodeky: | PCM, G.711Mu, G.726, G.711a |
| Odstup signálu od šumu: | 56 dB |
| Šířka: | 70 mm |
| Hloubka: | 173,3 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Hmotnost: | 460 g |
| Podporované mobilní operační systémy: | iOS, Android |
| Hmotnost včetně balení: | 570 g |
| Video detekce pohybu: | Ano |
| Zrcadlo: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| Široký dynamický rozsah: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Umístění / poloha: | Vnitřní a venkovní |
| Model: | Bezpečnostní IP kamera |
| Režim den/noc: | Ano |
| Certifikace: | CE-LVD: EN62368-1; CE-EMC: 2014/30/EU |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 0 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -40 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 60 °C |
| Úhel rotace: | 360° |
| Vyvážení bílé: | Regional custom, Venkovní, Manuální, Auto, Street lamp, Přírodní |
| Minimální osvětlení: | 0,0008 lx |
| Úhel náklonu: | 0 - 90° |
| Rozsah otáčení: | 0 - 360° |
| Rychlost závěrky: | 1/3 - 1/100000 s |
| Typ spouště fotoaparátu: | Elektronický |
| Počet maskovacích ploch pro ochranu soukromí: | 4 |
| Počet kamer: | 1 |
| Počet čoček: | 1 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní: | Ano |
| Ovládací software: | Smart PSS Lite; DSS; DMSS; DoLynk Care |
| Kompresní formáty videa: | H.264H, H.265, H.264, M-JPEG, H.264+, H.264B, H.265+ |
| Smart IR: | Ano |
| Maximální rozlišení: | 3840 x 2160 px |
| Podporované grafické rozlišení: | 704 x 576, 2048 x 1536 (QXGA), 1280 x 960, 2304 x 1296, 3072 x 2048, 640 x 480 (VGA), 2688 x 1520, 3840 x 2160, 2880 x 1620, 3072 x 1728, 352 x 240, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 352 x 288, 704 x 480 |
| Kompenzace protisvětla: | Ano |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR): | Ano |
| Redukce šumu: | Ano |
| Technologie redukce šumu: | 3D redukce šumu |
| Kompenzace HLC (Highlight Compensation): | Ano |
| Ovládání datového toku: | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Celkový počet megapixelů: | 8 MP |
| Obnovovací frekvence: | 30 fps |
| Typ ovládání zisku: | Automatický/manuální |
| Kódování oblasti zájmu (ROI): | Ano |
| Přenosová rychlost: | H.264: 32 kbps–8192 kbps; H.265: 12 kbps–8192 kbps |
| Streamování videa: | Ano |
| Progresivní skenování: | Ano |
| Typ snímače: | CMOS |
| Velikost optického senzoru: | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Vzdálenost nočního vidění: | 30 m |
| Počet osvětlovacích LED: | 1 |
| Noční vidění: | Ano |
