UNITEK HUB USB-C HLINÍKOVÝ 2X USBA 2X USB-C 5GBPS
Kód: PERUTKHUB0079Detailní popis produktu
UNITEK HUB USB-C HLINÍKOVÝ 2X USBA 2X USB-C 5GBPS| Barva | Šedá, Stříbrná |
| Rychlost přenosu dat | 5000 Mbit/s |
| Plug and Play | Ano |
| Základní materiál | Hliník |
| Hmotnost | 0,08 g |
| Výška | 48 mm |
| Šířka | 95,3 mm |
| Hloubka | 28 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Počet portů USB typu C | 2 |
| Počet portů USB typu A | 2 |
| Rozhraní | USB typu C |
| Varování | Neotevírejte kryt. Nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Nevystavujte vlhkosti., Nevyhazujte do běžného odpadu - výrobek vyžaduje speciální likvidaci. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | USB Hubs |
|---|---|
| EAN: | 4894160058546 |
| Barva: | Šedá, Stříbrná |
| Rychlost přenosu dat: | 5000 Mbit/s |
| Plug and Play: | Ano |
| Základní materiál: | Hliník |
| Hmotnost: | 0,08 g |
| Výška: | 48 mm |
| Šířka: | 95,3 mm |
| Hloubka: | 28 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Počet portů USB typu C: | 2 |
| Počet portů USB typu A: | 2 |
| Rozhraní: | USB typu C |
| Varování: | Neotevírejte kryt. Nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Nevystavujte vlhkosti., Nevyhazujte do běžného odpadu - výrobek vyžaduje speciální likvidaci. |
