iBox IUH3F56 rozbočovač rozhraní USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Černá
Kód: PERIBOHUB0002Detailní popis produktu
iBox IUH3F56 rozbočovač rozhraní USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Černá| Délka kabelu | 0,15 m |
| Plug and Play | Ano |
| Barva | Černá |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Rychlost přenosu dat | 5000 Mbit/s |
| Typ zdroje | DC |
| Vstupní proud | 2 A |
| Vstupní napětí | 5 V |
| Barva kabelu | Černá |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 77 mm |
| Hloubka | 42 mm |
| Typ balení | Blistr |
| Rozhraní rozbočovače | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Počet portů | 4 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | USB Hubs |
|---|---|
| EAN: | 5901443052753 |
| Délka kabelu: | 0,15 m |
| Plug and Play: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Vyměnitelný za provozu: | Ano |
| Rychlost přenosu dat: | 5000 Mbit/s |
| Typ zdroje: | DC |
| Vstupní proud: | 2 A |
| Vstupní napětí: | 5 V |
| Barva kabelu: | Černá |
| Výška: | 12 mm |
| Šířka: | 77 mm |
| Hloubka: | 42 mm |
| Typ balení: | Blistr |
| Rozhraní rozbočovače: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 4 |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Počet portů: | 4 |
