Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Žlutá
Kód: TABAPPTZI0482Detailní popis produktu
Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Žlutá| Model procesoru | A16 |
| Počet jader procesoru | 5 |
| Výrobce procesoru | Apple |
| Typ procesoru | Apple |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ SIM karty | Ne |
| AirPlay | Ano |
| Generace mobilní sítě | Nepodporovaný |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| NFC | Ne |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Ukládací médium | Flash |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| USB Power Delivery | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 15 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| Formát | Tablet |
| Barva | Žlutá |
| Základní materiál | Hliník |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Technologie Dolby | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Šířka | 179,5 mm |
| Hmotnost | 477 g |
| Výška | 248,6 mm |
| Hloubka | 7 mm |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 11, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10, Windows 10 Education x64 |
| Platforma | iPadOS |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Poskytovaný operační systém | iPadOS 18 |
| Virtuální asistent | Apple Siri |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.12 Sierra, Ano, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Přibalený software | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Počet jader grafického adaptéru | 4 |
| Rodina grafické karty | Apple |
| Barometr | Ano |
| Určování polohy podle Wi-Fi | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| iBeacon | Ano |
| GPS | Ano, Ne |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 45 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Oleofobní povrch | Ano |
| Rozlišení displeje | 2360 x 1640 px |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Počet podporovaných externích displejů | 1 |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Liquid Retina |
| Typ panelu | IPS |
| LED podsvícení | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| Zrcadlení videa | Ano |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| Zaoblené rohy displeje | Ano |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Hustota pixelů | 264 ppi |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu | Pětiprvková čočka |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu | H.264, HEVC |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu | HEIF, JPEG |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Digitální zoom | 5x |
| Center Stage | Ano |
| Přední kamera | Ano |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps, 3840x2160@25fps, 3840x2160@60fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@25fps |
| Režim sériového snímání | Ano |
| Přiblížení při přehrávání | Ano |
| Video stabilizátor | Ano |
| Korekce objektivu | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Geotagging | Ano |
| Panorama | Ano |
| Režimy nahrávání videa | 720p, 2160p, 1080p |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Automatické ostření | Ano |
| Časosběrný režim | Ano |
| Stabilizace filmového videa | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo apertury přední kamery | 2,4 |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Blesk rozsvícením obrazovky | Ano |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Rychlost záznamu videa | 240 fps |
| Nahrávání videa | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 28,93 Wh |
| Včetně baterie | Ano |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 10 h |
| AC adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Technologie specifické pro značku | True Tone |
| Videohovor | Ano |
| Hlasový hovor | Ano |
| Podporované formáty obrázků | GIF, TIFF, JPG |
| Podporované formáty dokumentů | ICS, Pages, Klíč, PPT, XLSX, DOC, HTML, TXT, DOCX, HTM, XLS, PDF, RTF, VCF, USDZ, PPTX, Čísla |
| Podporované formáty archivu | Zip |
| Podporované formáty zvukových souborů | ALAC, FLAC, MP3, AAC |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Třída opravitelnosti | C |
| Výdrž baterie na cyklus | 4020 min |
| Výdrž baterie v cyklech | 1000 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP42 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Neobsahuje | Rtuť, PVC/BFR, Arzen, Berylium |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Jádra NPU (neurální procesor) | 16 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 195950086638 |
| Model procesoru: | A16 |
| Počet jader procesoru: | 5 |
| Výrobce procesoru: | Apple |
| Typ procesoru: | Apple |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ SIM karty: | Ne |
| AirPlay: | Ano |
| Generace mobilní sítě: | Nepodporovaný |
| Mobilní síťové připojení: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Ukládací médium: | Flash |
| Vnitřní kapacita pro ukládání: | 128 GB |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min): | 15 W |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.): | 45 W |
| Formát: | Tablet |
| Barva: | Žlutá |
| Základní materiál: | Hliník |
| Typ zařízení: | Mobilní tablet |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Technologie Dolby: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos |
| Počet mikrofonů: | 2 |
| Šířka: | 179,5 mm |
| Hmotnost: | 477 g |
| Výška: | 248,6 mm |
| Hloubka: | 7 mm |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 11, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10, Windows 10 Education x64 |
| Platforma: | iPadOS |
| Kompatibilní s Mac OS: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | iPadOS 18 |
| Virtuální asistent: | Apple Siri |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.12 Sierra, Ano, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Přibalený software: | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| Počet konektorů USB 2.0: | 1 |
| Počet jader grafického adaptéru: | 4 |
| Rodina grafické karty: | Apple |
| Barometr: | Ano |
| Určování polohy podle Wi-Fi: | Ano |
| Elektronický kompas: | Ano |
| Snímač okolního osvětlení: | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Akcelerometr: | Ano |
| iBeacon: | Ano |
| GPS: | Ano, Ne |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 45 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 35 °C |
| Provozní nadmořská výška: | 0 - 3000 m |
| Oleofobní povrch: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 2360 x 1640 px |
| Jas displeje: | 500 cd/m² |
| Počet podporovaných externích displejů: | 1 |
| Marketingový název zobrazovací technologie: | Liquid Retina |
| Typ panelu: | IPS |
| LED podsvícení: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 27,9 cm (11") |
| Zrcadlení videa: | Ano |
| Odolnost vůči otiskům prstů: | Ano |
| Zaoblené rohy displeje: | Ano |
| Typ dotykové obrazovky: | Kapacitní |
| Dotyková technologie: | Vícedotekové |
| Hustota pixelů: | 264 ppi |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu: | Pětiprvková čočka |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu: | H.264, HEVC |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu: | HEIF, JPEG |
| Maximální rozlišení videa: | 3840 x 2160 px |
| Digitální zoom: | 5x |
| Center Stage: | Ano |
| Přední kamera: | Ano |
| Rozlišení při rychlém záznamu: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps, 3840x2160@25fps, 3840x2160@60fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@25fps |
| Režim sériového snímání: | Ano |
| Přiblížení při přehrávání: | Ano |
| Video stabilizátor: | Ano |
| Korekce objektivu: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Geotagging: | Ano |
| Panorama: | Ano |
| Režimy nahrávání videa: | 720p, 2160p, 1080p |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR): | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu: | Ano |
| Automatické ostření: | Ano |
| Časosběrný režim: | Ano |
| Stabilizace filmového videa: | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery: | 1,8 |
| Typ zadní kamery: | Jeden fotoaparát |
| Číslo apertury přední kamery: | 2,4 |
| Rozlišení přední kamery: | 12 MP |
| Stabilizátor obrazu: | Ano |
| Blesk rozsvícením obrazovky: | Ano |
| Rozlišení zadní kamery: | 12 MP |
| Rychlost záznamu videa: | 240 fps |
| Nahrávání videa: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Rychlost zpomaleného pohybu: | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Typ baterie: | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie: | 28,93 Wh |
| Včetně baterie: | Ano |
| Doba prohlížení (Wi-Fi): | 10 h |
| AC adaptér: | Ne |
| Dodávané kabely: | USB typu C |
| Technologie specifické pro značku: | True Tone |
| Videohovor: | Ano |
| Hlasový hovor: | Ano |
| Podporované formáty obrázků: | GIF, TIFF, JPG |
| Podporované formáty dokumentů: | ICS, Pages, Klíč, PPT, XLSX, DOC, HTML, TXT, DOCX, HTM, XLS, PDF, RTF, VCF, USDZ, PPTX, Čísla |
| Podporované formáty archivu: | Zip |
| Podporované formáty zvukových souborů: | ALAC, FLAC, MP3, AAC |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Třída opravitelnosti: | C |
| Výdrž baterie na cyklus: | 4020 min |
| Výdrž baterie v cyklech: | 1000 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP42 |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům: | E |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR |
| Neobsahuje: | Rtuť, PVC/BFR, Arzen, Berylium |
| Neurální procesorová jednotka (NPU): | Apple Neural Engine (ANE) |
| Jádra NPU (neurální procesor): | 16 |
