RTV skříňka s elektrickým krbem ONDA 180,5x40xH58,39 zelená (stojící nebo nástěnná)
Kód: STVCMMZPM0302Detailní popis produktu
RTV skříňka s elektrickým krbem ONDA 180,5x40xH58,39 zelená (stojící nebo nástěnná)| Materiál dvířek | MDF |
| Dodatečné informace | Čelní plochy bez rukojetí, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Nábytek pro vlastní montáž, Závěsy s tichým zavíráním, Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová, Závěsná nebo stojící skříňka, Čela vyčnívají nad pracovní desku, Funkce ohřevu: 16-28 ℃ |
| Barva dveří | Zelená |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Systém otevírání dvířek | Vytahovací |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Otočná kolečka | Ne |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Police | Ne |
| Materiál povrchu poliček | Laminát |
| Zrcadlo | Ne |
| Sestavený | Ne |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Barva nohou | Černá |
| Kolekce | ONDA |
| Jmenovitý vstupní výkon | 1400-1600 W |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Povrchový materiál desky stolu | Laminát |
| Napětí napájecího zdroje | 220 - 240 V |
| Osvětlení | Volitelné, prodává se samostatně |
| Vrchní barva | Artisan dub |
| Vnitřní barva | Zelená |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Zásuvky | Ne |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Styl | Moderní |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Barva rámečku | Zelená |
| Materiál nohou | Kov |
| Šířka | 1805 mm |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 580 mm |
| Tloušťka dveří | 1,8 cm |
| Výška nohou | 19 cm |
| Průměr nohy | 2 cm |
| Obsah soupravy | Montážní návod x1, TV skříňka x1, Nohy, Krb x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815009358 |
| Materiál dvířek: | MDF |
| Dodatečné informace: | Čelní plochy bez rukojetí, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Nábytek pro vlastní montáž, Závěsy s tichým zavíráním, Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová, Závěsná nebo stojící skříňka, Čela vyčnívají nad pracovní desku, Funkce ohřevu: 16-28 ℃ |
| Barva dveří: | Zelená |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Systém otevírání dvířek: | Vytahovací |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Police: | Ne |
| Materiál povrchu poliček: | Laminát |
| Zrcadlo: | Ne |
| Sestavený: | Ne |
| Frekvence: | 50 / 60 Hz |
| Barva nohou: | Černá |
| Kolekce: | ONDA |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 1400-1600 W |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Povrchový materiál desky stolu: | Laminát |
| Napětí napájecího zdroje: | 220 - 240 V |
| Osvětlení: | Volitelné, prodává se samostatně |
| Vrchní barva: | Artisan dub |
| Vnitřní barva: | Zelená |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Zásuvky: | Ne |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Styl: | Moderní |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Barva rámečku: | Zelená |
| Materiál nohou: | Kov |
| Šířka: | 1805 mm |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 580 mm |
| Tloušťka dveří: | 1,8 cm |
| Výška nohou: | 19 cm |
| Průměr nohy: | 2 cm |
| Obsah soupravy: | Montážní návod x1, TV skříňka x1, Nohy, Krb x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
