RTV skříň SLIDE 200K s elektrickým krbem 200x40x37 cm v bílém lesku
Kód: STVCMMZPM0234Detailní popis produktu
RTV skříň SLIDE 200K s elektrickým krbem 200x40x37 cm v bílém lesku| Otočná kolečka | Ne |
| Police | Ne |
| Materiál dvířek | MDF |
| Dodatečné informace | Nábytek pro vlastní montáž, Funkce ohřevu: 16-28 ℃, Čelní plochy bez rukojetí, Vybaveno elektrickým krbem, Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová |
| Povrchový materiál desky stolu | Laminát |
| Kolekce | SLIDE |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Sestavený | Ne |
| Typ povrchové úpravy | Lesklý |
| Zrcadlo | Ne |
| Systém otevírání dvířek | Tahem dolů |
| Typ povrchové úpravy rámu | Lesklý |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří | Bílá |
| Zásuvky | Ne |
| Vnitřní barva | Bílá |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Osvětlení | Volitelné, prodává se samostatně |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Vrchní barva | Bílá |
| Styl | Moderní |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Typ povrchu | Hladký |
| Jmenovitý vstupní výkon | 1400-1600 W |
| Energetické požadavky | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 2000 mm |
| Výška | 370 mm |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Tloušťka dveří | 1,6 cm |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Krb x1, Montážní návod x1, TV skříňka x1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815007019 |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Police: | Ne |
| Materiál dvířek: | MDF |
| Dodatečné informace: | Nábytek pro vlastní montáž, Funkce ohřevu: 16-28 ℃, Čelní plochy bez rukojetí, Vybaveno elektrickým krbem, Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová |
| Povrchový materiál desky stolu: | Laminát |
| Kolekce: | SLIDE |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Sestavený: | Ne |
| Typ povrchové úpravy: | Lesklý |
| Zrcadlo: | Ne |
| Systém otevírání dvířek: | Tahem dolů |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Lesklý |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří: | Bílá |
| Zásuvky: | Ne |
| Vnitřní barva: | Bílá |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Osvětlení: | Volitelné, prodává se samostatně |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Vrchní barva: | Bílá |
| Styl: | Moderní |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Typ povrchu: | Hladký |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 1400-1600 W |
| Energetické požadavky: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 2000 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Tloušťka dveří: | 1,6 cm |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Krb x1, Montážní návod x1, TV skříňka x1 |
