RTV skříň ROVA s elektrickým krbem 190x37x48 bílá/lesklá bílá
Kód: STVCMMZPM0230Detailní popis produktu
RTV skříň ROVA s elektrickým krbem 190x37x48 bílá/lesklá bílá| Zábradlí | Ano |
| Zásuvky | Ne |
| Vnitřní barva | Bílá |
| Systém otevírání dvířek | Tahem dolů |
| Vrchní barva | Průhledná |
| Sestavený | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Osvětlení | Volitelné, prodává se samostatně |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Materiál dvířek | MDF |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Materiál rukojeti | Plastové |
| Barva dveří | Bílá |
| Dodatečné informace | Funkce ohřevu: 16-28 ℃, Vybaveno elektrickým krbem, Nábytek pro vlastní montáž, Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová |
| Čelní materiál | Sklo |
| Otočná kolečka | Ne |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Kolekce | ROVA |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Styl | Moderní |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ povrchu | Hladký |
| Jmenovitý vstupní výkon | 1400-1600 W |
| Energetické požadavky | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Šířka | 1900 mm |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Výška | 480 mm |
| Tloušťka dveří | 1,6 cm |
| Hloubka | 370 mm |
| Tloušťka desky stolu | 8 mm |
| Počet balení | 2 |
| Hmotnost prvního balení | 42 kg |
| Rozměry druhého balení | 87,5 x 42,5 x 18,5 cm |
| Hmotnost druhého balení | 12 kg |
| Rozměry prvního balení | 202 x 43 x 12 cm |
| Obsah soupravy | Krb x1, TV skříňka x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Montážní návod x1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815006876 |
| Zábradlí: | Ano |
| Zásuvky: | Ne |
| Vnitřní barva: | Bílá |
| Systém otevírání dvířek: | Tahem dolů |
| Vrchní barva: | Průhledná |
| Sestavený: | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Osvětlení: | Volitelné, prodává se samostatně |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Materiál dvířek: | MDF |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Materiál rukojeti: | Plastové |
| Barva dveří: | Bílá |
| Dodatečné informace: | Funkce ohřevu: 16-28 ℃, Vybaveno elektrickým krbem, Nábytek pro vlastní montáž, Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová |
| Čelní materiál: | Sklo |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Kolekce: | ROVA |
| Zrcadlo: | Ne |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Styl: | Moderní |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ povrchu: | Hladký |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 1400-1600 W |
| Energetické požadavky: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Šířka: | 1900 mm |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Výška: | 480 mm |
| Tloušťka dveří: | 1,6 cm |
| Hloubka: | 370 mm |
| Tloušťka desky stolu: | 8 mm |
| Počet balení: | 2 |
| Hmotnost prvního balení: | 42 kg |
| Rozměry druhého balení: | 87,5 x 42,5 x 18,5 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 12 kg |
| Rozměry prvního balení: | 202 x 43 x 12 cm |
| Obsah soupravy: | Krb x1, TV skříňka x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Montážní návod x1 |
