RTV skříň PAFOS EF s elektrickým krbem 180x42x49 černá matná
Kód: STVCMMZPM0229Detailní popis produktu
RTV skříň PAFOS EF s elektrickým krbem 180x42x49 černá matná| Dodatečné informace | Vybaveno elektrickým krbem, Čelní plochy bez rukojetí, Nábytek pro vlastní montáž, Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová, Funkce ohřevu: 16-28 ℃ |
| Osvětlení | Volitelné, prodává se samostatně |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Systém otevírání dvířek | Vytahovací |
| Barva nohou | Zlato |
| Vrchní barva | Černá |
| Barva dveří | Černá |
| Zásuvky | Ne |
| Vnitřní barva | Černá |
| Materiál dvířek | MDF |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Zrcadlo | Ne |
| Sestavený | Ne |
| Otočná kolečka | Ne |
| Kolekce | PAFOS |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Povrchový materiál desky stolu | Laminát |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu dvířek | Fólie |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Barva rámečku | Černá |
| Styl | Moderní |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Materiál nohou | Plastové |
| Jmenovitý vstupní výkon | 1400-1600 W |
| Energetické požadavky | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Výška | 490 mm |
| Tloušťka dveří | 1,6 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Montážní návod x1, TV skříňka x1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815006869 |
| Dodatečné informace: | Vybaveno elektrickým krbem, Čelní plochy bez rukojetí, Nábytek pro vlastní montáž, Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová, Funkce ohřevu: 16-28 ℃ |
| Osvětlení: | Volitelné, prodává se samostatně |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Systém otevírání dvířek: | Vytahovací |
| Barva nohou: | Zlato |
| Vrchní barva: | Černá |
| Barva dveří: | Černá |
| Zásuvky: | Ne |
| Vnitřní barva: | Černá |
| Materiál dvířek: | MDF |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Zrcadlo: | Ne |
| Sestavený: | Ne |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Kolekce: | PAFOS |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Povrchový materiál desky stolu: | Laminát |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu dvířek: | Fólie |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Barva rámečku: | Černá |
| Styl: | Moderní |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Materiál nohou: | Plastové |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 1400-1600 W |
| Energetické požadavky: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Výška: | 490 mm |
| Tloušťka dveří: | 1,6 cm |
| Šířka: | 1800 mm |
| Hloubka: | 420 mm |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Montážní návod x1, TV skříňka x1 |
