RTV GRANERO + krbová skříň 200x56,7x35 staré dřevo
Kód: STVCMMZPM0251Detailní popis produktu
RTV GRANERO + krbová skříň 200x56,7x35 staré dřevo| Police | Ano |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Osvětlení | Volitelné, prodává se samostatně |
| Barva police | Dřevo |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Vnitřní barva | Dřevo |
| Materiál dvířek | MDF |
| Zásuvky | Ne |
| Počet roštů | 2 police/polic |
| Zrcadlo | Ne |
| Barva dveří | Dřevo |
| Materiál police | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchu | Hladký |
| Styl | Moderní |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Otočná kolečka | Ne |
| Kolekce | GRANERO |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Systém otevírání dvířek | Posuvné |
| Vrchní barva | Dřevo |
| Sestavený | Ne |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Barva rámečku | Dřevo |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace | Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová, Vybaveno elektrickým krbem, Nábytek pro vlastní montáž, Posuvný systém LOFT LAGUNA, Čelní plochy bez rukojetí, Funkce ohřevu: 16-28 ℃ |
| Energetické požadavky | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Jmenovitý vstupní výkon | 1400-1600 W |
| Tloušťka dveří | 1,6 cm |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Počet balení | 3 |
| Šířka | 2000 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Výška | 567 mm |
| Hmotnost druhého balení | 15 kg |
| Rozměry třetího balení | 87,5 x 42,5 x 18,5 cm |
| Rozměry prvního balení | 204,5 x 41 x 7 cm |
| Rozměry druhého balení | 63,5 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnost prvního balení | 33 kg |
| Hmotnost třetího balení | 12 kg |
| Obsah soupravy | Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Krb x1, TV skříňka x1 |
| Varování | Montáž by měla být provedena v souladu s návodem a za použití vhodného nářadí., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Pravidelně kontrolujte stabilitu a bezpečné používání výrobku. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815007446 |
| Police: | Ano |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Osvětlení: | Volitelné, prodává se samostatně |
| Barva police: | Dřevo |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Vnitřní barva: | Dřevo |
| Materiál dvířek: | MDF |
| Zásuvky: | Ne |
| Počet roštů: | 2 police/polic |
| Zrcadlo: | Ne |
| Barva dveří: | Dřevo |
| Materiál police: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchu: | Hladký |
| Styl: | Moderní |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Kolekce: | GRANERO |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Systém otevírání dvířek: | Posuvné |
| Vrchní barva: | Dřevo |
| Sestavený: | Ne |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Barva rámečku: | Dřevo |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace: | Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová, Vybaveno elektrickým krbem, Nábytek pro vlastní montáž, Posuvný systém LOFT LAGUNA, Čelní plochy bez rukojetí, Funkce ohřevu: 16-28 ℃ |
| Energetické požadavky: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 1400-1600 W |
| Tloušťka dveří: | 1,6 cm |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Počet balení: | 3 |
| Šířka: | 2000 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Výška: | 567 mm |
| Hmotnost druhého balení: | 15 kg |
| Rozměry třetího balení: | 87,5 x 42,5 x 18,5 cm |
| Rozměry prvního balení: | 204,5 x 41 x 7 cm |
| Rozměry druhého balení: | 63,5 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 33 kg |
| Hmotnost třetího balení: | 12 kg |
| Obsah soupravy: | Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Krb x1, TV skříňka x1 |
| Varování: | Montáž by měla být provedena v souladu s návodem a za použití vhodného nářadí., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Pravidelně kontrolujte stabilitu a bezpečné používání výrobku. |
