Cama Volare RTV skříňka 200 x 39 x 49 cm černá/ořech + krb
Kód: STVCMMZPM0316Detailní popis produktu
Cama Volare RTV skříňka 200 x 39 x 49 cm černá/ořech + krb| Sestavený | Ne |
| Zásuvky | Ne |
| Barva dveří | vlašský ořech |
| Kolekce | VOLARE |
| Vrchní barva | Černá |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Počet nohou | 6 noha/nohy |
| Police | Ne |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Barva rámečku | Černá |
| Styl | Moderní |
| Výška | 490 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Výška chodidel | 14 cm |
| Tloušťka desky stolu | 1,6 cm |
| Šířka | 2000 mm |
| Elektrický krb | Ano |
| Jmenovitý vstupní výkon | 1400-1600 W |
| Správa napájení | 220-240V~ 50Hz |
| Barvy plamenů | Červená, modrá, fialová/růžová |
| Typ otvírání | Systém PUSH TO OPEN |
| Zábradlí | Ne |
| Funkce vytápění | 16 - 28℃ |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Materiál dvířek | MDF, dřevotřískové desky |
| Materiál nohou | Plast |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815009792 |
| Sestavený: | Ne |
| Zásuvky: | Ne |
| Barva dveří: | vlašský ořech |
| Kolekce: | VOLARE |
| Vrchní barva: | Černá |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Počet nohou: | 6 noha/nohy |
| Police: | Ne |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Barva rámečku: | Černá |
| Styl: | Moderní |
| Výška: | 490 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Výška chodidel: | 14 cm |
| Tloušťka desky stolu: | 1,6 cm |
| Šířka: | 2000 mm |
| Elektrický krb: | Ano |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 1400-1600 W |
| Správa napájení: | 220-240V~ 50Hz |
| Barvy plamenů: | Červená, modrá, fialová/růžová |
| Typ otvírání: | Systém PUSH TO OPEN |
| Zábradlí: | Ne |
| Funkce vytápění: | 16 - 28℃ |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Materiál dvířek: | MDF, dřevotřískové desky |
| Materiál nohou: | Plast |
