Cama RTV skříň MERCI 180 x 40 x 53,5 cm černá/dub artisan + krb
Kód: STVCMMZPM0320Detailní popis produktu
Cama RTV skříň MERCI 180 x 40 x 53,5 cm černá/dub artisan + krb| Typ otvírání | Systém PUSH TO OPEN |
| Sestavený | Ne |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Vrchní barva | Černá |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Barva rámečku | Černá |
| Styl | Moderní |
| Zásuvky | Ne |
| Kolekce | MERCI |
| Barva dveří | Černá, Dub |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Počet roštů | 2 police/polic |
| Počet nohou | 6 noha/nohy |
| Barva police | Černá |
| Police | Ano |
| Zábradlí | Ne |
| Maximální zátěž poličky | 3 kg |
| Typ povrchové úpravy police | Matný |
| Výška | 535 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Jmenovitý vstupní výkon | 1400-1600 W |
| Funkce vytápění | 16 - 28℃ |
| Elektrický krb | Ano |
| Barvy plamenů | Červená, modrá, fialová/růžová |
| Správa napájení | 220-240V~ 50Hz |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Pravidelně kontrolujte stabilitu a bezpečné používání výrobku., Montáž by měla být provedena v souladu s návodem a za použití vhodného nářadí. |
| Materiál nohou | Kov |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Materiál dvířek | MDF, dřevotřískové desky |
| Materiál polic | Dřevotříska |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815009587 |
| Typ otvírání: | Systém PUSH TO OPEN |
| Sestavený: | Ne |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Vrchní barva: | Černá |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Barva rámečku: | Černá |
| Styl: | Moderní |
| Zásuvky: | Ne |
| Kolekce: | MERCI |
| Barva dveří: | Černá, Dub |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Počet roštů: | 2 police/polic |
| Počet nohou: | 6 noha/nohy |
| Barva police: | Černá |
| Police: | Ano |
| Zábradlí: | Ne |
| Maximální zátěž poličky: | 3 kg |
| Typ povrchové úpravy police: | Matný |
| Výška: | 535 mm |
| Šířka: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 1400-1600 W |
| Funkce vytápění: | 16 - 28℃ |
| Elektrický krb: | Ano |
| Barvy plamenů: | Červená, modrá, fialová/růžová |
| Správa napájení: | 220-240V~ 50Hz |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Pravidelně kontrolujte stabilitu a bezpečné používání výrobku., Montáž by měla být provedena v souladu s návodem a za použití vhodného nářadí. |
| Materiál nohou: | Kov |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Materiál dvířek: | MDF, dřevotřískové desky |
| Materiál polic: | Dřevotříska |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
