Cama RTV skříň LARA 183x35x37 černá matná + černý krb
Kód: STVCMMZPM0314Detailní popis produktu
Cama RTV skříň LARA 183x35x37 černá matná + černý krb| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Osvětlení | Volitelné, prodává se samostatně |
| Zábradlí | Ne |
| Police | Ano |
| Počet roštů | 2 police/polic |
| Barva dveří | Černá |
| Vrchní barva | Černá |
| Zásuvky | Ne |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Sestavený | Ne |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Kolekce | LARA |
| Barva rámečku | Černá |
| Styl | Moderní |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu dvířek | Fólie |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Dodatečné informace | Vybaveno elektrickým krbem, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová, Funkce ohřevu: 16-28 ℃ |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Materiál police | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy police | Matný |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál povrchu poliček | Laminát |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Barva ostatních částí | Černá |
| Barva police | Černá |
| Jmenovitý vstupní výkon | 1400-1600 W |
| Energetické požadavky | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Hloubka | 350 mm |
| Šířka | 1830 mm |
| Výška | 370 mm |
| Počet obalů | 2 |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, TV skříňka x1, Uživatelský manuál, Krb x1 |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Montáž by měla být provedena v souladu s návodem a za použití vhodného nářadí., Pravidelně kontrolujte stabilitu a bezpečné používání výrobku. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815009495 |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Osvětlení: | Volitelné, prodává se samostatně |
| Zábradlí: | Ne |
| Police: | Ano |
| Počet roštů: | 2 police/polic |
| Barva dveří: | Černá |
| Vrchní barva: | Černá |
| Zásuvky: | Ne |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Sestavený: | Ne |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Kolekce: | LARA |
| Barva rámečku: | Černá |
| Styl: | Moderní |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu dvířek: | Fólie |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Dodatečné informace: | Vybaveno elektrickým krbem, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová, Funkce ohřevu: 16-28 ℃ |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Materiál police: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy police: | Matný |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál povrchu poliček: | Laminát |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Barva ostatních částí: | Černá |
| Barva police: | Černá |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 1400-1600 W |
| Energetické požadavky: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Hloubka: | 350 mm |
| Šířka: | 1830 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Počet obalů: | 2 |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, TV skříňka x1, Uživatelský manuál, Krb x1 |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Montáž by měla být provedena v souladu s návodem a za použití vhodného nářadí., Pravidelně kontrolujte stabilitu a bezpečné používání výrobku. |
