Cama CORTINA 5903815011108 televizní stolek/nábytek k multimediálnímu vybavení
Kód: STVCMMZPM0363Detailní popis produktu
Cama CORTINA 5903815011108 televizní stolek/nábytek k multimediálnímu vybavení| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Police | Ne |
| Sestavený | Ne |
| Otočná kolečka | Ne |
| Kolekce | CORTINA |
| Barva rámečku | Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál nohou | Kov |
| Barva dveří | Ořech |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Barva nohou | Černá |
| Zábradlí | Ne |
| Vrchní barva | Černá |
| Zásuvky | Ne |
| Typ povrchové úpravy ostatních částí | Matný |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Materiál ostatních částí | Kov |
| Typ otvírání | Systém PUSH TO OPEN |
| Dostupné možnosti | Volitelné osvětlení, prodáváno samostatně |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Barva ostatních částí | Černá |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Výška nohou | 20 cm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Tloušťka dveří | 1,8 cm |
| Typ balení | Karton |
| Montážní instrukce | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Barvy plamenů | Červená, modrá, fialová/růžová |
| Elektrický krb | Ano |
| Funkce vytápění | 16 - 28℃ |
| Jmenovitý vstupní výkon | 1400-1600 W |
| Správa napájení | 220-240V~ 50Hz |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815011108 |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Police: | Ne |
| Sestavený: | Ne |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Kolekce: | CORTINA |
| Barva rámečku: | Černá |
| Styl: | Moderní |
| Materiál nohou: | Kov |
| Barva dveří: | Ořech |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Barva nohou: | Černá |
| Zábradlí: | Ne |
| Vrchní barva: | Černá |
| Zásuvky: | Ne |
| Typ povrchové úpravy ostatních částí: | Matný |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Materiál ostatních částí: | Kov |
| Typ otvírání: | Systém PUSH TO OPEN |
| Dostupné možnosti: | Volitelné osvětlení, prodáváno samostatně |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Barva ostatních částí: | Černá |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Výška nohou: | 20 cm |
| Výška: | 600 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 1800 mm |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Tloušťka dveří: | 1,8 cm |
| Typ balení: | Karton |
| Montážní instrukce: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Barvy plamenů: | Červená, modrá, fialová/růžová |
| Elektrický krb: | Ano |
| Funkce vytápění: | 16 - 28℃ |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 1400-1600 W |
| Správa napájení: | 220-240V~ 50Hz |
