Cudy FS1010PG síťový přepínač Fast Ethernet (10/100) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) Černá
Kód: KILCUDSWI0003Detailní popis produktu
Cudy FS1010PG síťový přepínač Fast Ethernet (10/100) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) Černá| Podporované kabelové typy | Cat4, Cat3, Cat5e, Cat5 |
| Poloduplex | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Podpora VLAN | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Síťové standardy | IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Napájecí zdroj | AC |
| Ochrana proti přepětí | Ano, 4 kV |
| Spotřeba elektrické energie | 5 W |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 120 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| LED indikátory | PoE, Aktivita, Výkon, Připojení |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Kov |
| Výška | 44 mm |
| Hmotnost | 636 g |
| Hloubka | 150 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Šířka balení | 249 mm |
| Výška balení | 60 mm |
| Hloubka balení | 207 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,04 kg |
| Množství na přepravní kartonové balení | 16 kusů |
| Frekvence | 2 Gbit/s |
| Záruční doba | 1 rok/roky |
| Napájecí konektor | Konektor AC-IN |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 8 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Fast Ethernet (10/100) |
| Počet uplinkových portů | 2 |
| Plug and Play | Ano |
| Bez větráku | Ano |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 50000 h |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Dodávané kabely | AC |
| QoS | Ne |
| Cloudové řízení | Ne |
| Varování | Neotevírejte kryt ani se nepokoušejte opravit sami., Výrobek není vhodný k likvidaci v běžném odpadkovém koši. Použité elektronické zařízení odevzdejte do recyklačního centra v souladu s místními předpisy., Zajistěte, aby byl spotřebič během provozu dostatečně větrán. |
| Rámy jumbo | 1528 |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 0,25 MB |
| Rychlost přetáčení | 1,48 Mpps |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Tabulka MAC adres | 8000 pol. |
| Store-and-forward | Ano |
| Počet portů Power over Ethernet plus (PoE+) | 1 |
| Počet portů Power over Ethernet (PoE) | 8 |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 120 W |
| Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet | 30 W |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6971690791254 |
| Podporované kabelové typy: | Cat4, Cat3, Cat5e, Cat5 |
| Poloduplex: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 10,100 Mbit/s |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď: | 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Plně duplexní režim: | Ano |
| Podpora VLAN: | Ano |
| Podpora kontroly toku: | Ano |
| Síťové standardy: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Ochrana proti přepětí: | Ano, 4 kV |
| Spotřeba elektrické energie: | 5 W |
| Napájecí zdroj v ceně: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Maximální spotřeba energie: | 120 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| LED indikátory: | PoE, Aktivita, Výkon, Připojení |
| Barva: | Černá |
| Základní materiál: | Kov |
| Výška: | 44 mm |
| Hmotnost: | 636 g |
| Hloubka: | 150 mm |
| Šířka: | 220 mm |
| Šířka balení: | 249 mm |
| Výška balení: | 60 mm |
| Hloubka balení: | 207 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,04 kg |
| Množství na přepravní kartonové balení: | 16 kusů |
| Frekvence: | 2 Gbit/s |
| Záruční doba: | 1 rok/roky |
| Napájecí konektor: | Konektor AC-IN |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: | 8 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: | Fast Ethernet (10/100) |
| Počet uplinkových portů: | 2 |
| Plug and Play: | Ano |
| Bez větráku: | Ano |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 50000 h |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Dodávané kabely: | AC |
| QoS: | Ne |
| Cloudové řízení: | Ne |
| Varování: | Neotevírejte kryt ani se nepokoušejte opravit sami., Výrobek není vhodný k likvidaci v běžném odpadkovém koši. Použité elektronické zařízení odevzdejte do recyklačního centra v souladu s místními předpisy., Zajistěte, aby byl spotřebič během provozu dostatečně větrán. |
| Rámy jumbo: | 1528 |
| Vyrovnávací paměť pro pakety: | 0,25 MB |
| Rychlost přetáčení: | 1,48 Mpps |
| Podpora pro Jumbo Frames: | Ano |
| Tabulka MAC adres: | 8000 pol. |
| Store-and-forward: | Ano |
| Počet portů Power over Ethernet plus (PoE+): | 1 |
| Počet portů Power over Ethernet (PoE): | 8 |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE): | 120 W |
| Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet: | 30 W |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE): | Ano |
