Gembird DSP-HDMI4K-4P-01 HDMI rozbočovač, 4 porty
Kód: PERGEMSPL0001Detailní popis produktu
Gembird DSP-HDMI4K-4P-01 HDMI rozbočovač, 4 porty| Plug and Play | Ano |
| Konektor 1 | HDMI Typ A (standardní) |
| Barva | Černá |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Konektor 2 | HDMI Typ A (standardní) |
| Pohlaví konektoru 2 | Samice |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Certifikace | CE |
| Typ balení | Kartonová krabička |
| Výška balení | 210 mm |
| Šířka balení | 130 mm |
| Hloubka balení | 30 mm |
| Varování | Nevystavujte jej extrémním teplotám ani vlhkosti., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepřipojujte zařízení s vyšší spotřebou energie, než je doporučeno. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Switches and splitters |
|---|---|
| EAN: | 8716309137201 |
| Plug and Play: | Ano |
| Konektor 1: | HDMI Typ A (standardní) |
| Barva: | Černá |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Konektor 2: | HDMI Typ A (standardní) |
| Pohlaví konektoru 2: | Samice |
| Formát konektoru 1: | Přímý |
| Formát konektoru 2: | Přímý |
| Certifikace: | CE |
| Typ balení: | Kartonová krabička |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Hloubka balení: | 30 mm |
| Varování: | Nevystavujte jej extrémním teplotám ani vlhkosti., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepřipojujte zařízení s vyšší spotřebou energie, než je doporučeno. |
