Sada Clementoni – Tetovací studio Crazy Chic
Kód: EIRCLEWNA0038Detailní popis produktu
Sada Clementoni – Tetovací studio Crazy Chic| Typ produktu | Sada na výrobu dětského tetovacího studia |
| Doporučené pohlaví | Dívka |
| Doporučený věk | Dětský |
| Minimální doporučený věk | 6 rok/roky |
| Hloubka balení | 311 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 451 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| Hmotnost | 1,06 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supporting learning |
|---|---|
| EAN: | 8005125182619 |
| Typ produktu: | Sada na výrobu dětského tetovacího studia |
| Doporučené pohlaví: | Dívka |
| Doporučený věk: | Dětský |
| Minimální doporučený věk: | 6 rok/roky |
| Hloubka balení: | 311 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Šířka balení: | 451 mm |
| Výška balení: | 70 mm |
| Hmotnost: | 1,06 kg |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
