Sada Clementoni – Mýdlový laboratoř
Kód: EIRCLEWNA0052Detailní popis produktu
Sada Clementoni – Mýdlový laboratoř| Doporučené pohlaví | Chlapec/děvče |
| Typ produktu | Sada |
| Minimální doporučený věk | 8 rok/roky |
| Nutné baterie | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení | 283 g |
| Šířka balení | 150 mm |
| Výška balení | 55 mm |
| Hloubka balení | 210 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supporting learning |
|---|---|
| EAN: | 8005125609499 |
| Doporučené pohlaví: | Chlapec/děvče |
| Typ produktu: | Sada |
| Minimální doporučený věk: | 8 rok/roky |
| Nutné baterie: | Ne |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení: | 283 g |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Výška balení: | 55 mm |
| Hloubka balení: | 210 mm |
