Sada Clementoni – Mořské mýdélka
Kód: EIRCLEWNA0053Detailní popis produktu
Sada Clementoni – Mořské mýdélka| Doporučený věk | Dětský |
| Návod na použití | Ano |
| Typ produktu | Mořské mýdla |
| Minimální doporučený věk | 8 rok/roky |
| Určeno pro děti | Ano |
| Doporučené pohlaví | Dívka |
| Nutné baterie | Ne |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 55 mm |
| Hmotnost | 320 g |
| Hloubka balení | 150 mm |
| Šířka balení | 210 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supporting learning |
|---|---|
| EAN: | 8005125507092 |
| Doporučený věk: | Dětský |
| Návod na použití: | Ano |
| Typ produktu: | Mořské mýdla |
| Minimální doporučený věk: | 8 rok/roky |
| Určeno pro děti: | Ano |
| Doporučené pohlaví: | Dívka |
| Nutné baterie: | Ne |
| Typ balení: | Krabice |
| Výška balení: | 55 mm |
| Hmotnost: | 320 g |
| Hloubka balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
