Sada Clementoni – Kosmetika
Kód: EIRCLEWNA0062Detailní popis produktu
Sada Clementoni – Kosmetika| Doporučené pohlaví | Dívka |
| Minimální doporučený věk | 8 rok/roky |
| Doporučený věk | Dětský |
| Typ produktu | Sada na líčení pro děti |
| Hmotnost včetně balení | 1,15 kg |
| Hloubka balení | 311 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 451 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supporting learning |
|---|---|
| EAN: | 8005125508914 |
| Doporučené pohlaví: | Dívka |
| Minimální doporučený věk: | 8 rok/roky |
| Doporučený věk: | Dětský |
| Typ produktu: | Sada na líčení pro děti |
| Hmotnost včetně balení: | 1,15 kg |
| Hloubka balení: | 311 mm |
| Výška balení: | 70 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Šířka balení: | 451 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
