Sada Clementoni – Interaktivní Eduglobus Real Time
Kód: EIRCLEWNA0036Detailní popis produktu
Sada Clementoni – Interaktivní Eduglobus Real Time| Barva | Vícebarevný |
| Doporučené pohlaví | Chlapec/děvče |
| Zvuky | Ano |
| Minimální počet hráčů | 1 |
| Funkce mluvení | Ano |
| Minimální doporučený věk | 3 rok/roky |
| Nutné baterie | Ano |
| Vyhrazená aplikace | Ano |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 60 mm |
| Šířka balení | 278 mm |
| Hloubka balení | 418 mm |
| Hmotnost | 782 g |
| Návod na použití | Ano |
| Rozvoj a trénink dovedností | Výuka čísel, Výuka barev, Výuka zeměpisu, Výuka zvuků |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supporting learning |
|---|---|
| EAN: | 8005125508488 |
| Barva: | Vícebarevný |
| Doporučené pohlaví: | Chlapec/děvče |
| Zvuky: | Ano |
| Minimální počet hráčů: | 1 |
| Funkce mluvení: | Ano |
| Minimální doporučený věk: | 3 rok/roky |
| Nutné baterie: | Ano |
| Vyhrazená aplikace: | Ano |
| Typ balení: | Krabice |
| Výška balení: | 60 mm |
| Šířka balení: | 278 mm |
| Hloubka balení: | 418 mm |
| Hmotnost: | 782 g |
| Návod na použití: | Ano |
| Rozvoj a trénink dovedností: | Výuka čísel, Výuka barev, Výuka zeměpisu, Výuka zvuků |
