Sada Clementoni – Interaktivní branka
Kód: EIRCLEWNA0027Detailní popis produktu
Sada Clementoni – Interaktivní branka| Funkce mluvení | Ano |
| Doporučené pohlaví | Chlapec/děvče |
| Minimální doporučený věk | 1 rok/roky |
| Nutné baterie | Ano |
| Minimální počet hráčů | 1 |
| Barva | Vícebarevný |
| Zvuky | Ano |
| Hloubka balení | 70 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 400 mm |
| Výška balení | 500 mm |
| Hmotnost | 1,19 kg |
| Návod na použití | Ano |
| Rozvoj a trénink dovedností | Výuka čísel, Výuka barev, Výuka zvuků, Sports learning |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supporting learning |
|---|---|
| EAN: | 8005125509263 |
| Funkce mluvení: | Ano |
| Doporučené pohlaví: | Chlapec/děvče |
| Minimální doporučený věk: | 1 rok/roky |
| Nutné baterie: | Ano |
| Minimální počet hráčů: | 1 |
| Barva: | Vícebarevný |
| Zvuky: | Ano |
| Hloubka balení: | 70 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Výška balení: | 500 mm |
| Hmotnost: | 1,19 kg |
| Návod na použití: | Ano |
| Rozvoj a trénink dovedností: | Výuka čísel, Výuka barev, Výuka zvuků, Sports learning |
