Sada Clementoni – Dětský nákladní vůz Eugeniusz, dopravní génius
Kód: EIRCLEWNA0025Detailní popis produktu
Sada Clementoni – Dětský nákladní vůz Eugeniusz, dopravní génius| Funkce mluvení | Ano |
| Nutné baterie | Ano |
| Zvuky | Ano |
| Barva | Vícebarevný |
| Doporučené pohlaví | Chlapec/děvče |
| Minimální počet hráčů | 1 |
| Minimální doporučený věk | 1 rok/roky |
| Hloubka balení | 300 mm |
| Šířka balení | 230 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 135 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Rozvoj a trénink dovedností | Výuka zvuků, Výuka čísel, Výuka barev |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supporting learning |
|---|---|
| EAN: | 8005125501106 |
| Funkce mluvení: | Ano |
| Nutné baterie: | Ano |
| Zvuky: | Ano |
| Barva: | Vícebarevný |
| Doporučené pohlaví: | Chlapec/děvče |
| Minimální počet hráčů: | 1 |
| Minimální doporučený věk: | 1 rok/roky |
| Hloubka balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Výška balení: | 135 mm |
| Návod na použití: | Ano |
| Rozvoj a trénink dovedností: | Výuka zvuků, Výuka čísel, Výuka barev |
