VIRBAC Movoflex Joints - potravinové doplňky pro kočky - 30 ks
Kód: DLKVIBSPL0004Detailní popis produktu
VIRBAC Movoflex Joints - potravinové doplňky pro kočky - 30 ks| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Mořské plody |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Podpora kloubů |
| Hmotnost | 150 g |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana kloubů, Osteoartróza, Vývoj kloubů |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez cukru | Ne |
| Forma dávkování | Pevný |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Skladujte na chladném a suchém místě. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 3597134005041 |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Mořské plody |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Podpora kloubů |
| Hmotnost: | 150 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana kloubů, Osteoartróza, Vývoj kloubů |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bez cukru: | Ne |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Skladujte na chladném a suchém místě. |
