VETOQUINOL Dronspot (2,5-5kg) - odčervovací kapky pro kočky - 2x0,7ml
Kód: VETVEOSPK0008Detailní popis produktu
VETOQUINOL Dronspot (2,5-5kg) - odčervovací kapky pro kočky - 2x0,7ml| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Odčervovací přípravky |
| Hmotnost kočky | 2,5-5 kg |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro kočky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 3605870104598 |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Odčervovací přípravky |
| Hmotnost kočky: | 2,5-5 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
