VETEXPERT VetoSkin - doplňky stravy pro psy a kočky - 90 tablet
Kód: VETVEESPU0029Detailní popis produktu
VETEXPERT VetoSkin - doplňky stravy pro psy a kočky - 90 tablet| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Bez sóji | Ne |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Zlepšení zdraví pokožky, Vypadávající kabát, Tučná srst, Kůže a srst |
| Hmotnost | 200 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Tableta |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Další funkce | Vlasy a kůže, Bez obilovin, Bez lepku |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubá vláknina | 0,05% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907752658266 |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Bez sóji: | Ne |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Zlepšení zdraví pokožky, Vypadávající kabát, Tučná srst, Kůže a srst |
| Hmotnost: | 200 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Další funkce: | Vlasy a kůže, Bez obilovin, Bez lepku |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubá vláknina: | 0,05% |
