VETEXPERT VetoMune - doplňky stravy pro psy a kočky - 60 tablet
Kód: VETVEESPU0027Detailní popis produktu
VETEXPERT VetoMune - doplňky stravy pro psy a kočky - 60 tablet| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Další funkce | Bez obilovin, Podpora imunity, Bez lepku, Pro seniory, Doplněk stravy BARF, Rekonvalescence, Těhotenství a kojení |
| Hmotnost | 200 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Bezlepkový | Ano |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Forma dávkování | Tableta |
| Bez cukru | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Silná imunita, Doplněk stravy BARF, Doba rekonvalescence, Zotavení, Těhotná nebo matka |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji | Ne |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubá vláknina | 0,44% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907752658600 |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Další funkce: | Bez obilovin, Podpora imunity, Bez lepku, Pro seniory, Doplněk stravy BARF, Rekonvalescence, Těhotenství a kojení |
| Hmotnost: | 200 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Bezlepkový: | Ano |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Bez cukru: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Silná imunita, Doplněk stravy BARF, Doba rekonvalescence, Zotavení, Těhotná nebo matka |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji: | Ne |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubá vláknina: | 0,44% |
