VETEXPERT Uro & Sterilised - doplňky pro psy a kočky - 30 ks
Kód: DLZVEEPLU0015Detailní popis produktu
VETEXPERT Uro & Sterilised - doplňky pro psy a kočky - 30 ks| Specifické potřeby zvířete | Sterilizované, Ochrana močového systému, Po kastraci, Kontrola funkce močových cest |
| Hmotnost | 100 g |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Pro seniory, Nemocné močové cesty, Bez lepku, Sterilizace |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez sóji | Ne |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Ovoce |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Varování | Skladujte na chladném a suchém místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. |
| Hrubá vláknina | 1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414213623 |
| Specifické potřeby zvířete: | Sterilizované, Ochrana močového systému, Po kastraci, Kontrola funkce močových cest |
| Hmotnost: | 100 g |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Bezlepkový: | Ano |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Pro seniory, Nemocné močové cesty, Bez lepku, Sterilizace |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bez sóji: | Ne |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Ovoce |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Kategorie: | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Varování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. |
| Hrubá vláknina: | 1% |
