VETEXPERT UrinoVet - doplňky stravy pro kočky - 45 tablet
Kód: VETVEESPU0024Detailní popis produktu
VETEXPERT UrinoVet - doplňky stravy pro kočky - 45 tablet| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Další funkce | Nemocné močové cesty, Bez obilovin, Bez lepku |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Kategorie | Pro kočky |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Tableta |
| Specifické potřeby zvířete | Kontrola funkce močových cest, Ochrana močového systému |
| Hmotnost | 200 g |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina | 4,3% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902768346145 |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Další funkce: | Nemocné močové cesty, Bez obilovin, Bez lepku |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Specifické potřeby zvířete: | Kontrola funkce močových cest, Ochrana močového systému |
| Hmotnost: | 200 g |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina: | 4,3% |
